اردوی جهادی بسیج دانشجویی با همکاری متخصصین بیمارستان کنگان برگزار شد

22 خرداد 1403
به گزارش روابط عمومي بیمارستان امام خميني (ره) کنگان؛ متخصصین بیمارستان ام خميني (ره) کنگان در قالب اردوی جهادی، خدمات پزشکی را به‌صورت رایگان ارائه دادند.

دکتر حسام‌الدین منشی متخصص داخلی، دکتر فاطمه دهقانی متخصص اطفال و دکتر مریم السادات ترابی پور متخصص زنان با استقرار در مرکز بهداشتی روستای عسکری شهرستان عسلویه، به معاینه بیماران پرداختند.

این اردوها با هدف دسترسی آسان مردم مناطق دورافتاده و کم برخوردار به خدمات بهداشتی درمانی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی برگزار می‌شود.

در این اردوی جهادی، جمعی از خدمتگزاران سپاه شهرستان کنگان با حضور در بیمارستان امام خميني (ره) کنگان و اهدا لوح تقدیر، این اقدام پزشکان را ارج نهادند.

ضمن قدردانی از دفتر بسیج دانشجویی شهید فخرایی جنوب استان بوشهر، به‌عنوان متولی این اردوی جهادی، از همکاری داوطلبانه متخصصین بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز تشکر می‌نماییم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در خصوص اهمیت کار جهادی می‌فرمایند: ما هر جا انقلابی عمل کردیم، پیش رفتیم؛ و هر جا از انقلابی گری و حرکت جهادی غفلت کردیم، عقب ماندیم و ناکام شدیم.

ایشان همچنین می‌فرمایند: اردوهای جهادی را توسعه بدهید، تداوم بدهید... این اردوهای جهادی، هم تمرین است، هم خدمت است، هم خودسازی است، هم آشنایی با فضای جامعه.

انتهای پیام/ م.ص ۴۰۲۰

 

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     بسیج.دانشجویی     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   22 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >