نجات جوان ۱۵ ساله پس از ۶ ساعت عملیات و امدادرسانی به علت سقوط در دره چشمه درزو عسلویه

22 خرداد 1403
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از نجات جوان ۱۵ ساله پس از ۶ ساعت عملیات و امدادرسانی به علت سقوط در دره چشمه درزو عسلویه توسط نیروهای عملیاتی اورژانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر، دکتر سید حسین موسوی از سقوط جوان ۱۵ ساله در دره درزو در شهرستان عسلویه خبر داد و اظهار داشت: طبق اطلاع صورت گرفته در ظهر دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۵:۰۱ یک مورد سقوط از دره در شهرستان عسلویه، روستای اخند به مرکز ارتباطات، هماهنگی و پایش عملیات (دیسپچ) اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی اورژانس به محل حادثه عازم شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر افزود: مصدوم آقایی ۱۵ ساله که دچار تروما و شکستگی‌های متعدد به اندام‌ها و سر شده بود.

وی ادامه داد: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه طی هماهنگی EOC دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هلال‌احمر، نیروهای هلال‌احمر و آتش‌نشانی نیز در آن منطقه مستقر شدند و مصدوم را از درون دره به منطقه امن و مرتفع منتقل کردند که تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ چاه مبارک، آقایان یوسف ادریسی و جواد حاجی زادگان اقدامات پیش بیمارستانی را انجام دادند و به بیمارستان نبی اکرم عسلویه منتقل کردند.

این مأموریت در ساعت ۲۱:۳۳ دقیقه به پایان رسید.

 

انتهای پیام/ م.ک ۵۰۰۰۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
سقوط     امدادرسانی     دکتر.سیدحسین.موسوی     اورژانس115        

تاریخ بروز رسانی:   22 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >