عملیات اجرایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بوشهر به زودی آغاز می‌شود

26 بهمن 1394
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عملیات اجرایی اولین بیمارستان 180 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی در اسفند ماه سال جاری آغاز می‌شود.

دکتر ایرج بیژنی افزود: پیمانکار بیمارستان آموزشی درمانی توسط وزارت مسکن و شهرسازی انتخاب و با حضور مقامات کشوری و استانی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
وی اظهار داشت: این بیمارستان دارای چهار طبقه بوده که همگی فوق تخصصی بوده و شامل بخش های گوارش، بیماری های تنفسی، روماتولوژی ، قلب اطفال، بیماری های عفونی، نوزادان، غدد و دیابت و زنان و زایمان است.
دکتر بیژنی از ویژگی های بارز این بیمارستان را وجود 54 تخت ویژه، شامل 30 تخت NICU (ویژه نوزادان) ، 10 تخت PICU( ویژه کودکان زیر 14 سال) و 14 تخت ICU(ویژه افراد بزرگسال) دانست.
وی با اشاره به اینکه محل اجرای این پروژه در نزدیکی بیمارستان شهدای خلیج فارس است افزود: زیر بنای بیمارستان بیش از 17 هزار متر است که برابر با استاندارد تامین فضای فیزیکی بیمارستان برآورد و طراحی شده است.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: محل اعتبار این پروژه از محل اعتبارات ملی بوده که از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در اعتبارات سال جاری و همچنین سال 95 پیش بینی شده است.
انتهای پیام/م.ف 1026
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     بیمارستان.تخصصی     بیمارستان.فوق‌تخصصی     دکتر.ایرج.بیژنی    

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >