معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تسریع می‌شود

12 تير 1396
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تسریع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، دکتر ایرج بیژنی در نشست بررسی روند پیشرفت فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اظهار داشت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اعتبارات لازم برای پروژه‌های عمرانی حوزه بهداشت و درمان که به‌عنوان زیرساخت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مورداستفاده هستند اختصاص یابد.
وی افزود: یکی از پروژه‌های مهم حوزه سلامت شهرستان تنگستان، تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم است که در حال حاضر برای راه‌اندازی آن، اعتباری بالغ‌بر ۴۰ میلیارد ریال در بخش‌های فیزیکی و تأسیساتی آن نیاز است.
فرماندار شهرستان تنگستان نیز گفت: ضروری است فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) در اسرع وقت ممکن تکمیل و به بهره‌برداری برسد تا بخش دیگری از مشکلات حوزه سلامت شهرستان مرتفع شود.
عادل دهدشتی تأکید کرد: لازم است در این خصوص جلسه‌ای با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شود و اقدامات لازم و سریع به‌منظور جذب اعتبارات بیمارستان صورت پذیرد.
به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی حوزه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان به‌ویژه میزان پیشرفت فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، جلسه‌ای با حضور فرماندار، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری در محل دفتر کار فرماندار تنگستان برگزار شد.
در پایان این نشست رایزنی‌ها و بحث و تبادل‌نظر در خصوص پروژه‌های پیشنهادی سال ۹۶ صورت پذیرفت.
انتهای پیام/ ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     فرماندار     عادل.دهدشتی     بیمارستان.امام‌حسین"ع"     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >