دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
۱۶۴ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند/ ثبت ۴ فوتی جدید

2 مهر 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۶۴ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ۵ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز آقایی ۹۰ ساله و خانم ۵۷ ساله بدون بیماری زمینه‌ای، خانم ۷۳ ساله دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و خانم ۷۲ ساله دارای بیماری سرطان از هم استانی‌های عزیزمان فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۴ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۱۰ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.
وی افزود: تاکنون هزار و ۹۴۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۵ هزار و ۴۴۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    کلمات     کلیدی:     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     موارد.جدید.بستری    
کرونا.ویروس     استان.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   2 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >