دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۱۴۵ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ ثبت ۴ فوتی جدید

14 مهر 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ چهارشنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۴۵ نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۱ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۴ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا یک خانم ۶۱ ساله با سابقه بیماری دیابت، یک آقای ۸۱ ساله با بیماری زمینه ای فشارخون و ۲ آقا با سن ۴۵ و ۶۲ سال بدون بیماری زمینه ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۵۲  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۳۲ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی افزود: تا کنون ۱۹۶۹  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۶۳۱۵  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/م.ف1026

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
کرونا     کووید19     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   14 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >