رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت:
مسئولین باید به قوانین آگاهی داشته و نسبت به اجرای صحیح آن در سازمان‌ خود بکوشند

24 آبان 1402
رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مسئولین باید به قوانین آگاهی داشته و نسبت به اجرای صحیح آن در سازمان‌های تحت پوشش خود بکوشند.

دکتر حسین فرزانه در آیین تکریم و معارفه مدیران حراست و آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: قبول مسئولیت بسیار سخت بوده و مدیران باید به ازای هرروز که مسئولیتی را می‌پذیرند پاسخگو باشند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران حراست و آمار و فناوری اطلاعات در سنگرهای جدید خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: حراست مجموعه‌ای امنیتی، پر زحمت و سرشار از استرس بوده که خدمت در این واحد بسیار مهم است، همچنین واحد آمار و فناوری اطلاعات نیز بسیار حساس بوده و صیانت از اطلاعات مسئولین، مدیران و کارکنان از وظایف حساس این واحد محسوب می‌شود.
رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص جنایات صورت گرفته در غزه گفت: با بیداری اسلامی و جهانی که صورت گرفته تعداد کشورهای اسلامی که اخیرا به جمعیت مسلمان جهان اضافه‌شده‌اند واضح و مشهود هستند.
آیین تکریم و معارفه مدیران حراست و آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با حضور رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه، مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست،نماینده حراست کل استان بوشهر، اعضا هیات رئیسه، روسای دانشکده ها،روسای شبکه‌ها و بیمارستان‌ها، مدیران حوزه ریاست و کارکنان حراست و آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در سالن ابن‌سینا برگزار شد.
انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


   

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >