شبکه.بهداشت.دشتستان


4 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: بیماریابی مالاریا جزئی از سیستم مراقبت بهداشتی است/ افزایش 10 درصدی بیماریابی مالاریا در دشتستان
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: بیماریابی مالاریا جزئی از سیستم مراقبت بهداشتی است.

 

30 فروردين 1401
در یک سال گذشته؛ حدود 240 هزار آزمایش در آزمایشگاه‌های مراکز شهرستان دشتستان انجام گرفته است
مسئول امور آزمایشگاه‌های شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: به‌صورت میانگین در یک سال گذشته، حدود 240 هزار آزمایش در آزمایشگاه مرکزی و محیطی شهرستان دشتستان انجام گرفته است.

 

10 فروردين 1401
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان دشتستان برای ارتقاء حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان دشتستان برای ارتقاء حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم.

 

22 دی 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: برخورد قانونی با پزشکان بدون مجوز در مطب‌ها و کلینیک‌های خصوصی دشتستان صورت میگیرد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با پزشکانی که بدون مجوز از نظام پزشکی در مطب‌ها و کلینیک‌های خصوصی شهرستان دشتستان فعالیت می‌کنند برخورد قانونی خواهد شد.

 

29 شهريور 1400
با همکاری گروه جهادی افسران ولایت بوشهر؛ ارائه بیش از ۱۰۰۰ خدمات پزشکی و بالینی رایگان در بخش بوشکان
با همکاری گروه جهادی افسران ولایت بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیش از هزار خدمات پزشکی و بالینی توسط پزشکان متخصص و کارشناسان سلامت روان و تغذیه در بخش بوشکان ارائه شد.

 

12 آذر 1398
کارشناس مسئول سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان: زوجین باید مهارت‌های لازم برای داشتن زندگی موفق و آرام را بیاموزند
کارشناس مسئول سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: همه زوجین باید مهارت‌های لازم برای داشتن زندگی موفق و آرام را بیاموزند و یکی از راه‌های کسب مهارت شرکت در کلاس آموزشی و ارتقاء آگاهی آن‌ها است

 

12 آذر 1398
نصب برچسب اصالت و سلامت کالا بر روی محصولات بهداشتی گام مؤثری در ارتقا سلامت جامعه دارد
کارشناس واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: نصب برچسب اصالت و سلامت کالا بر روی محصولات بهداشتی گام مؤثری در ارتقا سلامت جامعه است.

 

9 امرداد 1398
اجرای طرح نظارت ویژه بر عطاری‌های سطح شهر برازجان
نظارت ویژه بر عطاری‌های سطح شهر برازجان باهدف جمع‌آوری مواد غذای فاقد مجوز به ویژه نمک‌های دریا و داروهای غیرمجاز انجام گرفت.

 

15 تير 1398
پایگاه‌های سنجش سلامت نوآموزان در شهرستان دشتستان فعالیت خود را آغاز کردند
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، طرح سنجش سلامت دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان دشتستان آغاز شد.

 

25 خرداد 1398
فعالان طرح ملی دادرس و ارتقای سلامت نوجوانی مدارس شهرستان دشتستان تجلیل شدند
فعالان طرح ملی دادرس و ارتقای سلامت نوجوانی مدارس شهرستان دشتستان با حضور مدیر آموزش و پرورش، رییس هلال‌احمر و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تجلیل شدند.

 

10 مهر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: ارتقای سطح ایمنی محصولات غذایی یکی از اولویت‌های اساسی بهداشت و درمان است
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: ارتقای سطح ایمنی محصولات غذایی به‌ویژه محصول خرما یکی از اولویت‌های اساسی بهداشت و درمان است.

 

19 تير 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در برنامه‌های آموزشی یکی از اولویت‌های آموزشگاه بهیاری است
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در نشست هم‌اندیشی بررسی وضعیت آموزشگاه بهیاری برازجان گفت: استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در انجام برنامه‌های آموزشی باید در اولویت‌های ما قرار گیرد.

 

5 تير 1395
برپایی نمایشگاه پویایی و بالندگی جمعیت در شهرستان دشتستان
نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت با همکاری واحد آموزش و ارتقای سلامت خانواده شهرستان دشتستان در نگارخانه هنرمندان پژوهش سرای متقین شهر برازجان برگزار شد.

 

19 خرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: باید بر سامانه‌های آب شهرستان با شروع فصل گرما نظارت بیشتری شود
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به شروع فصل گرما باید نظارت بیشتری بر آب آشامیدنی شهرستان با توجه به بعد امنیتی و سلامت عموم شود.

 

2 اسفند 1394
کارشناس تغذیه بیمارستان شهید گنجی برازجان: استرس و اضطراب باعث افزایش مصرف قند می‌شود
کارشناس تغذیه بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: استرس و اضطراب باعث افزایش مصرف قند می‌شود به گونه‌ای که دیده شده افرادی که سروتونین ترشح شده از مغز آنها کمتر است تمایل بیشتری به مصرف مواد شیرین دارند.

 

27 بهمن 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان : سلامت دهان و دندان یکی از مهمترین برنامه‌ها در طرح تحول نظام سلامت می باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت : یکی از برنامه های مهم وزارت بهداشت ، برنامه سلامت دهان و دندان می باشد و برای ارتقا و ارایه خدمات نوین دندانپزشکی، نیاز به برنامه عملیاتی مدونی و قابل اجرایی دارد.

 
 
 
< >