مهندس.حسن.اوجی


6 آذر 1400
کارشناس بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان: 11 هزار بازدید از اماکن عمومی و غذایی در تنگستان انجام شده است
کارشناس بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در راستای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی 11 هزار و 951 بازدید از اماکن عمومی و غذایی در سطح تنگستان انجام شده است.

 

17 دی 1397
کارشناس مسئول بهداشت محیط تنگستان: رعایت نکات بهداشتی در غذا فروشی‌ها نقش مؤثری در سلامت مردم دارد
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: رعایت نکات بهداشتی در غذا فروشی‌ها به عنوان یکی از صنوف عرضه مواد غذایی نقش مؤثری در سلامت افراد داشته که در همین راستا ۳۲ واحد از این صنف در شهرستان مورد بازدید و پایش قرار گرفت.

 

1 دی 1397
نانوایی‌های تنگستان زیر ذره‌بین نظارت و بازرسی بهداشتی قرار دارند
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با توجه به حساسیت و ارتباط صنوف نانوایی با سلامتی مردم، همه صنوف نانوایی شهرستان تنگستان زیر ذره‌بین نظارت و بازرسی بهداشت محیط قرار دارند.

 

12 آبان 1397
زباله‌های عفونی در تنگستان پس از بی‌خطر سازی در محل‌های مشخص، دفع می‌شود
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با تمهیدات و راهکارهای اندیشیده شده زباله‌های عفونی در تنگستان پس از بی‌خطر سازی در محل‌های مشخص، دفع می‌شود.

 

18 شهريور 1397
انجام بازدید مشترک کارشناسان بهداشت و درمان از نانوایی‌های شهرستان تنگستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان با حضور نماینده ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اصناف و شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از نانوایی‌های تنگستان بازدید به عمل آمد.

 

6 شهريور 1397
نمک تصفیه نشده از صنوف مواد غذایی تنگستان کشف و ضبط شد
در بازید از صنوف نانوایی و رستوران‌های شهرستان تنگستان، مواد غذایی موجود در این صنوف از نظر میزان نمک مورداستفاده موردبررسی و ارزیابی اولیه قرار گرفتند و میزان ۲۲۰ کیلوگرم نمک تصفیه نشده از این مراکز کشف شد.

 

22 امرداد 1397
دو قهوه خانه به دلیل عرضه قلیان در تنگستان پلمپ شد
مسئول واحد بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با استناد به قوانین بهداشت محیط و در راستای سلامت عمومی با حضور نماینده اماکن شهرستان تنگستان، دو قهوه خانه به دلیل عرضه قلیان در تنگستان پلمپ شد.

 

10 امرداد 1397
کارشناسان بهداشت درمان و راهداری تنگستان از مجتمع‌های خدماتی رفاهی این شهرستان بازدید کردند
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، کارشناسان شبکه بهداشت درمان و اداره راهداری تنگستان به‌صورت مشترک از مجتمع‌های خدمات رفاهی تنگستان بازدید کردند.

 

31 تير 1397
فرآورده گوشتی غیرقابل‌مصرف در تنگستان کشف و جمع‌آوری شد
کارشناس واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در بازدید و بازرسی به‌عمل‌آمده مشترک بهداشت و درمان، اداره دامپزشکی و اداره اصناف تنگستان از مراکز توزیع فرآورده‌های گوشتی در شهر اهرم، ۱۱۰ کیلوگرم انواع فرآورده‌ای گوشتی کشف و جمع‌آوری شد.

 
 
 
< >