کمپین


22 اسفند 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: شهروندان به کمپین نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک بپیوندند
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: از شهروندان می‌خواهیم که با حس مسئولیت‌پذیری که در قبال فرزندان و جامعه خود دارند به کمپین نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک بپیوندند.

 

4 اسفند 1400
کمپین غربالگری سل و اچ.آی.وی در شهرستان عسلویه آغاز شد
کارشناس واحد بیماری‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: طرح کشوری غربالگری سل و اچ.آی.وی در شهرستان عسلویه آغاز شده است.

 

20 آذر 1400
دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به کمپین " من هم آزمایش اچ.آی.وی می‌دهم " پیوستند
کارشناس برنامه ایدز مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر با انجام تست ایدز به کمپین " من هم آزمایش اچ.آی.وی انجام می‌دهم " پیوستند.

 

22 اسفند 1398
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: همکاری اتاق بازرگانی بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا در قالب پویش فعالان اقتصادی
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: اتاق بازرگانی بوشهر باهدف همکاری در امر مقابله و کنترل ویروس کرونا اقدام به تهیه اقلام بهداشتی کرد.

 

26 اسفند 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: شهروندان به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک بپیوندند
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: از شهروندان می‌خواهیم که با حس مسئولیت‌پذیری که در قبال فرزندان و جامعه خود دارند به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک بپیوندند.

 

10 مهر 1397
کمپین سی شصت با حضور سفیران سلامت دانش‌آموزی در دیّر برگزار شد
کمپین سی شصت در راستای پیشگیری از تصادفات جاده‌ای به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر و با حضور سفیران سلامت دانش آموزی، فرماندار و مسولین این شهرستان برگزار شد.

 

9 امرداد 1397
برگزاری کمپین خود مراقبتی فردی در دشتستان
کمپین خود مراقبتی فردی با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی، خیریه آبشار عاطفه‌ها و معتمدین محلی در محل مسجد طریق‌القدس شهرستان دشتستان جهت میان‌سالان و سالمندان برگزار شد.

 

6 خرداد 1397
کمپین سفیر سلامت دانشجویی در خوابگاه دخترانه دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر بر پاشد
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: کمپین سفیر سلامت دانشجویی باهدف ارتقاء سلامت و برنامه خود مراقبتی اجتماعی با شرکت بیش از 120 نفر از دانشجویان دختر و کارکنان خوابگاه دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

 

30 ارديبهشت 1397
سرپرست مرکز بهداشت بوشهر: کمپین سلامت با شعار خودمراقبتی در جوانان، جهت دانشجویان دانشگاه فنی الزهرا برپا شد
سرپرست مرکز بهداشت بوشهر گفت: کمپین سلامت باهدف پایش سلامت عمومی دانشجویان در خوابگاه کوثر دانشگاه فنی الزهرا بوشهرانجام و با شعار خودمراقبتی در جوانان برپا شد.

 

24 ارديبهشت 1397
کمپین خودمراقبتی سازمانی جهت دانشجویان دانشگاه آزاد بوشهر برپا شد
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از برپایی کمپین خودمراقبتی سازمانی جهت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر خبر داد.

 

30 دی 1396
توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان صورت گرفت؛ برگزاری کارگاه تغذیه سالم در اردوگاه حرفه‌آموزی استان بوشهر
به مناسبت کمپین ملی تغذیه سالم، کارگاه آموزشی تغذیه سالم جهت کارکنان و سربازان وظیفه اردوگاه حرفه‌آموزی استان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

20 دی 1396
کمپین بسیج ملی تغذیه در شهرستان بوشهر برگزار می‌گردد
مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت شهرستان از برگزاری بسیج ملی تغذیه با شعار "پیشگیری و کنترل چاقی با تغذیه سالم" خبرداد.

 

8 امرداد 1396
به مناسبت روز جهانی هپاتیت: کمپین دانشجویی اطلاع رسانی هپاتیت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد
کمپین دانشجویی اطلاع رسانی هپاتیت با عنوان " با افزایش آگاهی؛ هپاتیت را حذف کن" در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

 

25 بهمن 1395
برپایی ایستگاه مشاوره تغذیه و کمپین اطلاع‌رسانی غذا در دیلم
در راستای کمپین اطلاع‌رسانی غذا و تغذیه، واحد بهبود تغذیه جامعه مرکز بهداشت شهرستان دیلم با همکاری آموزشگاه دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) اقدام به راه‌اندازی ایستگاه تن‌سنجی و مشاوره تغذیه نمودند.

 

15 دی 1395
راه‌اندازی کمپین ملی غذای سالم در مدارس شهرستان دیر
کمپین ملی غذای سالم با حضور گسترده دانش آموزان در مدارس شهرستان دیر برگزار شد.

 

23 آذر 1395
برگزاري كمپين اطلاع‌رسانی ايدز در دانشگاه آزاد تنگستان
به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان كمپين اطلاع‌رسانی ایدز باهمت كارشناسان شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و با همكاري مسئولين دانشگاه آزاد اهرم در این دانشگاه برگزار شد.

 

7 آذر 1395
برپایی کمپین سلامت در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان تنگستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، به مناسبت هفته بسیج، کمپین سلامت با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در محل اجتماع بسیجیان شهرستان در ستاد نماز جمعه شهرستان برگزار شد.

 

2 آذر 1394
راه اندازی کمپین قلب سالم در حاشیه بیمارستان صحرایی بردخون
سرپرست مرکز بهداشتی درمانی شهید یوسف بردستانی بردخون از راه‌اندازی کمپین قلب سالم و غربالگری گروه سنّی 30 سال به بالا در حاشیه برپایی بیمارستان صحرایی در بردخون خبر داد.

 

11 مهر 1394
راه اندازی کمپین "قلب سالم من" درشهرستان دیلم
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم به مناسبت 5 مهر ماه روز جهانی قلب "کمپین قلب سالم من" با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در مورد بیماری‌های قلبی و عروقی، در شهرستان دیلم راه اندازی شده است.

 

11 مهر 1394
آموزش تغذیه سالم و مراقبت از قلب در مدارس ابتدایی و راهنمایی دیلم
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت دیلم؛ بمناسبت 5 مهر روز جهانی قلب و در راستای بسیج اطلاع رسانی برنامه "قلب سالم من" بمنظور آموزش و ترویج تغذیه صحیح در بین دانش آموزان در محیط مدرسه و منزل، برنامه های آموزشی متنوعی در مدارس ابتدایی و راهنمایی این شهرستان ...

 

10 آذر 1393
علت بیش از 40 درصد مرگ‌های کشور، بیماری‌های قلبی عروقی است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در "کمپین قلب سالم" گفت: به دنبال ماشینی شدن زندگی و کاهش فعالیت‌های جسمانی، بیماری‌های غیرواگیر به ویژه بیماری‌های قلبی عروقی در رأس علل مرگ و میر جهان و ایران قرار گرفته است.

 
 
 
< >