همایش پیاده‌روی در گناوه برگزار شد

11 ارديبهشت 1397
همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت ششمین روز از هفته سلامت در گناوه با حضور جمع کثیری از شهروندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ فرماندار این شهرستان ضمن تبریک هفته سلامت گفت: نشاط اجتماعی یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت و جامعه است که همه باید در این امر همکاری داشته باشند.
سید علی پاک‌نژاد عنوان داشت: برنامه‌ریزی‌های خوبی جهت اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در شهرستان در نظر گرفته‌شده که ورزش‌های همگانی یکی از این برنامه می‌باشد.
وی تصریح کرد: با ورزش می‌توان به‌سلامت جسم و روح دست‌یافت که این مهم ضامن پویایی و شکوفایی یک جامعه خواهد بود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز هدف از برگزاری این پیاده‌روی را ترویج فرهنگ صحیح ورزش و بخصوص ورزش همگانی و ارتباط مؤثر آن با سلامتی جامعه دانست و گفت: تحرک بدنی مناسب در طول هفته می‌تواند تا حد زیادی در پیشگیری از بیماری‌ها بخصوص بیماری‌های غیر واگیر مؤثر باشد.
مهندس محمد بازیاری افزود: هفته سلامت امسال با شعار پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه‌جا نام گزاری شده که همه باید دررسیدن به‌سلامت و شادابی در جامعه تلاش کنیم.
گفتنی این پیاده‌روی به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و با همکاری اداره ورزش و جوانان، راهنمایی و رانندگی و با حضور جمعی از مسئولین و مردم شریف شهرستان گناوه از پایگاه انتقال خون تا گلزار شهدای گمنام در ساحل زیبای خلیج‌فارس برگزار شد.
اهداء جوایز به شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.