سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم: ساعت کار در مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دیلم افزایش می‌یابد

31 شهريور 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: از اول هفته آتی جهت تسریع در روند واکسیناسیون و کاهش ازدحام جمعیت، ساعت کار در مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، دکتر فرید ده بزرگی در نشست با مسئول حوزه بسیج شهری دیلم، معاون هلال‌احمر و رییس اورژانس شهری عنوان کرد: با توجه به کاهش سن دریافت‌کنندگان واکسن و افزایش حجم مراجعه‌کنندگان، لازم است نهادها در جهت بهبود خدمات و تسریع در روند واکسیناسیون همکاری بیشتری را با ما داشته باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیلم در نشست هماهنگی در راستای همکاری مستمر نهادها افزود: به منظور تسریع در روند واکسیناسیون و کاهش ازدحام جمعیت، از اول هفته آتی، ساعت کار در مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ افزایش می‌یابد.
دکتر ده بزرگی ضمن اشاره به اینکه باید تعداد افراد واکسینه شده در دیلم را به حداکثر برسد، مطرح کرد: با افزایش ساعت کاری، تعداد نفرات بیشتری تحت پوشش واکسیناسیون قرار خواهند گرفت و در همین راستا رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی، جهت انتقال سهمیه واکسن بیشتر به دیلم صورت گرفته است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: با در نظر گرفتن جمعیت شهرستان، می‌توان با افزایش ساعت کاری و تعداد تیم‌های واکسیناسیون به صورت مطلوب افراد واجد شرایط واکسن را تحت پوشش قرار داد و جهت تسریع واکسیناسیون از هفته جاری نیز سه تیم در شیفت صبح و سه تیم در شیفت عصر فعالیت خواهند کرد و همچنین از این به بعد عصر روزهای پنج‌شنبه و جمعه نیز واکسیناسیون در مرکز تجمیعی انجام خواهد گرفت.
انتقام عزیز زاده اظهار داشت: جهت نوبت اول واکسن تا اطلاع ثانوی واکسن سینوفارم تزریق خواهد شد و از هفته آتی نوبت دوم واکسن برکت و آسترازنکا فقط در روزهای زوج تزریق می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم یادآور شد: سرعت در افزایش واکسینه شدن شهروندان، در این برهه زمانی امری مهم و حائز اهمیت است و از شنبه هفته آتی از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ و در نوبت عصر ساعت ۱۶ الی ۲۱ در مرکز تجمیعی واکسیناسیون پذیرای گروه‌های سنی واجد شرایط خواهیم بود.
در این نشست اعضای حاضر آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر در راستای تسریع در روند واکسیناسیون اعلام کردند
انتهای پیام/م.ب ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.