ارائه ۱۶۰۰ خدمت در بیمارستان صحرایی دوراهک

24 مهر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از ارائه بیش از هزار و ۶۰۰ خدمت در بیمارستان صحرایی در شهر دوراهک خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه اختتامیه بیمارستان صحرایی در شهر دوراهک گفت: با همکاری خوب بسیج جامعه پزشکی استان و شورای اسلامی شهر دوراهک بیمارستان صحرایی به مدت ۲ روز در شهر دوراهک راه‌اندازی شد که مورد استقبال خوب مردم این شهر و روستاهای اطراف قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این درمانگاه هزار و ۶۱۶ خدمت به مراجعین ارائه شد افزود: این خدمات در تخصص‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی از جمله چشم‌پزشکی، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، ارتوپد، تغذیه، روانشناسی، پرستاری، مامایی و خدمات دارویی و به‌طور رایگان ارائه شد.
وی اضافه کرد: بیشترین خدمت ارائه‌شده به مردم در بیمارستان صحرایی دوراهک مربوط به خدمات چشم‌پزشکی با ۲۸۱ مورد ویزیت و معاینه بود.
تقدیر از عوامل اجرایی بیمارستان صحرایی دوراهک
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تقدیر از عوامل اجرایی بیمارستان صحرایی دوراهک گفت: در این بیمارستان صحرایی ۳۷ پزشک و عوامل اجرایی در رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی، مامایی، پرستاری و دارویی فعالیت داشتند.
آخوندی بیان داشت: این طرح با مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان، شهرداری و شورای اسلامی شهر دوراهک، مدیریت مدرسه شهید دوراهکی، ناحیه مقاومت سپاه سیدالشهدا و نیروی دریایی سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان دیّر برگزار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر دوراهک نیز با تقدیر از دست‌اندرکاران برپایی بیمارستان صحرایی در این شهر گفت: استقبال مردم از این درمانگاه چشمگیر بوده و مردم رضایت خوبی از این اقدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر و بسیج جامعه پزشکی استان دارند.
علی احمدی افزود: انتظار داریم این‌گونه کارهای جهادی در طول سال استمرار داشته و مردم شهرها و روستاها از این طرح‌ها نهایت استفاده را ببرند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.