سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: مشکلات و دغدغه‌های پرسنل بازنشسته دانشگاه به‌صورت ویژه بررسی خواهد شد/گزارش تصویری

14 اسفند 1400
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: در حد توان مشکلات و دغدغه‌های پرسنل بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بررسی و مرتفع خواهد شد.

دکتر حسن ملکی زاده در نشست با بازنشستگان این دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل بازنشسته دانشگاه اظهار کرد: شما پرسنل بازنشسته، بزرگان و پیشکسوتان حوزه بهداشت و درمان هستید و احترام شما هم برای مسئولین و هم برای پرسنل به‌عنوان یک وظیفه است.
وی در مورد پرداخت مطالبات نیروهای بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: مطالبات و معوقات نیروهای بازنشسته زیر نظر کمیته بودجه بررسی خواهد شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: کانون بازنشستگان رابط بین ما و پرسنل بازنشسته دانشگاه بوده که این کانون در حال انجام کارهای بسیار خوبی بوده از جمله تسهیلاتی که در اختیار بازنشسته قرار داده شده و این تسهیلات سریعاً در حال پرداخت بوده است.
دکتر ملکی زاده در بحث مشارکت فرهنگی پرسنل بازنشسته بیان کرد: موارد فرهنگی خصوصاً در حوزه سالمندی از طریق معاونت آموزشی و فرهنگی دانشگاه قطعاً به اطلاع شما خواهد رسید و با شما هماهنگی‌های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.