با همکاری گروه جهادی شهید باصولی انجام گرفت؛ ارائه بیش از 1800 خدمات پزشکی و بالینی به مردم روستای رود فاریاب بخش ارم دشتستان

14 اسفند 1400
با همکاری گروه جهادی شهید غلامرضا باصولی و شبکه بهداشت و درمان دشتستان، بیش از 1800 خدمات پزشکی، دندانپزشکی و بالینی توسط پزشکان متخصص و عمومی، کارشناسان سلامت روان به مردم روستای رود فاریاب بخش ارم دشتستان ارائه شد.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: گروه جهادی شهید غلامرضا باصولی در راستای خدمت‌رسانی در مناطق کم برخوردار اقدام به فراخوان و اعزام پزشکان متخصص جهت مردم روستای رود فاریاب در بخش ارم به مدت سه روز نموده است.
 ماریا خویشدوست تصریح کرد: در این اردوی جهادی با مستقر شدن 4 پزشک متخصص اطفال، زنان و زایمان، ارتوپد، قلب و عروق، کلینیک سیار دندانپزشکی، پزشکان عمومی و همچنین کارشناس سلامت روان شاغل در شبکه بهداشت و درمان در حدود هزار و 830 خدمت پزشکی، دندانپزشکی و بالینی به مراجعین ارائه شد.
وی همچنین بیان کرد: استقبال مردم محلی از حضور پزشکان متخصص در این بخش بسیار خوب بوده است و رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است و باعث شده که در این ایام کرونایی بیماران برای دریافت خدمات تخصصی به سطوح دیگری ارجاع داده نشوند و خدمات را در محل خود دریافت نمایند.
خویشدوست اظهار کرد: در طی روزهای 9،10 و 11 اسفندماه، کلینیک سیار دندانپزشکی همراه با تجهیزات کامل و دستگاه رادیولوژی دندان (OPG) در دبیرستان دخترانه فردوس روستای رود فاریاب جهت خدمت‌رسانی بهتر مردم مستقر بوده است و به 300 نفر خدمات ارائه نموده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: تمامی خدماتی که در این روستا ارائه‌شده به‌صورت رایگان بوده و امیدواریم با همکاری گروه جهادی شهید غلامرضا باصولی طبق برنامه زمان‌بندی‌شده، در دیگر مناطق کم برخوردار هم بتوانیم پزشکان متخصص را مستقر نماییم.
خویشدوست از همکاری صمیمانه دهیاری، اعضای شورای اسلامی، مدیر دبیرستان دخترانه فردوس و سرپرست مرکز خدمات جامع روستایی رود فاریاب و شهر تنگ ارم و بهورزان خانه‌های بهداشت رود فاریاب، تنگ فاریاب، جمیله، تنگ درکش و باغ تاج تشکر و قدردانی کرد که با تلاش شبانه‌روزی خود، خدمات مطلوبی به مردم این منطقه ارائه شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حاشیه بازدید از این اردوی جهادی از تمامی کادر پزشکی و تیم‌های سلامت مستقر در این اردو با اهدای لوح یادبود تشکر و قدردانی کرد.
    
انتهای پیام/س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.