سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۵۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند/ ثبت ۱ فوتی جدید

5 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از وضعیت نگران‌کننده شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۵۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر هستند.

دکتر حسن ملکی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که تست کرونای ۳ نفر از مثبت اعلام شده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه کرونایی، ۳ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی‌زاده اظهار داشت: متأسفانه امروز ۱ نفر از هم استانی‌های عزیزمان بر اثر بیماری کرونا فوت شده‌اند که یک مورد خانم ۶۱ ساله با بیماری زمینه‌ای فشارخون و روماتیسم مفصلی به ثبت رسیده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۲ مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر ملکی‌زاده افزود: تاکنون ۲۱۴۸ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
وی با تأکید بر لزوم انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۱۰۳۳۳۷  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام / م. ف ۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.