رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: مردم 30 منطقه و روستای کم برخوردار از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره‌مند شده‌اند

21 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت در آغاز هفته سلامت سال جاری تاکنون، مردم 30 منطقه و روستای کم برخوردار از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره‌مند شده‌اند.

ماریا خویشدوست اظهار داشت: یکی محورها و اهداف اصلی در هفته سلامت، تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت است و اولین روز از هفته سلامت نیز با همین عنوان نام‌گذاری شده است.
وی افزود: در شهرستان دشتستان طرح ویزیت رایگان به‌صورت مستمر در مناسبت‌های مختلف در مناطق و روستاهای کم برخوردار شهرستان اجرا می‌شود.
خویشدوست تصریح کرد: در طی هفته سلامت، سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت با همکاری و هماهنگی شوراها و دهیاری‌ها مناطق کم برخوردار تحت پوشش خود را شناسایی و خدمات بهداشتی و درمانی به‌صورت رایگان به مردم این مناطق ارائه کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: طرح ویزیت رایگان شامل خدمات بالینی پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، دارویی و آزمایشگاهی است و بیش از هزار و 298 نفر این خدمات را به‌صورت رایگان دریافت کرده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: در سال گذشته، خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار دشتستان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بسیج جامعه پزشکی استان و شهرستان، گروه‌های جهادی و همچنین مسئولین محلی این مناطق انجام گرفته است.

انتهای پیام/ س.غ 3030


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.