راه‌اندازی 23 مرکز سیار و کلینیک دندانپزشکی استان بوشهر /خدمات دندانپزشکی توسعه می‌یابد

10 شهريور 1395
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: 11 مرکز سیار و 12 کلینیک دندانپزشکی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

دکتر ایرج بیژنی در نشست شورای اداری شهرستان دیّر با اشاره به طرح سلامت دهان و دندان در استان بوشهر گفت: 12 کلینیک دهان و دندان در 10 شهرستان بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به تجهیز مراکز خدمات جامع سلامت در استان بوشهر به تجهیزات دندان‌پزشکی گفت: با اجرای طرح بهداشت دهان و دندان در استان بوشهر 62 مرکز بهداشتی و درمانی به امکانات دندانپزشکی مجهز می‌شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه 11 مرکز سیار دندان‌پزشکی نیز از ابتدای مهرماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد اظهار کرد: یازده خودروی کلینیک سیار دندان‌پزشکی خریداری‌شده است که از این تعداد، 10 دستگاه از آن در شهرستان‌های ده‌گانه و یک دستگاه نیز در سطح استان مستقرشده است.
دکتر بیژنی تصریح کرد: مأموریت کلینیک‌های سیار، ارایه خدمات دندان‌پزشکی به مناطق دوردست و مدارس است و در آن علاوه بر کارهای تشخیصی، کارهای درمانی نیز انجام می‌شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.